Blog budowlany
Wednesday February 26th 2020

Poddasze jako piętro

Budowa domu jest przedsięwzięciem życiowym, a decyzja o konkretnym projekcie domu zaważa na całej przyszłości. Warto wziąć pod uwagę też to, że budowa domu parterowego z poddaszem jest bardzo wygodna, a projekty domów z poddaszem to najczęściej wybierana opcja, i najczęściej obecne domy na rynku.

Schody na strych

Dom parterowy to dom przestrzenny, w którym można zorganizować wszystko na jednym poziomie. Otwarta kuchnia, duże okna w salonie i wejść do kilku pomieszczeń, w tym gospodarczych. Oraz wyjście na schody, które prowadzą na poddasze. Odpowiednio zaprojektowany dom, czyli taki, który został stworzony przez profesjonalistę to taki, w którym znajdzie się miejsce na wszystko, a powierzchnia nie będzie zbyt duża i przytłaczająca. 

Coraz więcej ludzi decyduje się na budowę domu mniejszego, a moda na ogromne wille minęła już wiele lat temu. Znacznie więcej projektów na rynku ukazuje też proste domy z dwuspadowym dachem, który ukrywa użytkowe poddasze, idealne na stworzenie tam sypialni. Instalacja okien dachowych pozwoli doświetlić wnętrze, które po wykończeniu może stanowić doskonałe miejsce do indywidualnej aranżacji. Niepowtarzalne pomieszczenia to wyjątkowe, pełne życia miejsca, które zdecydowanie warto mieć.

Projekty domów z poddaszem można znaleźć tu.

More from category

Dom za sto pięćdziesiąt tysięcy
Dom za sto pięćdziesiąt tysięcy

Decyzja o budowie domu zwykle zaczyna się od określenia, ile mamy pieniędzy. Nie zawsze chcemy decydować się na [Read More]

Idealny dom parterowy
Idealny dom parterowy

Ludzie coraz rzadziej decydują się na budowę domów piętrowych, szczególnie jeśli w odpowiednio zaprojektowanym [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives