Blog budowlany
Tuesday February 25th 2020

Idealny dom parterowy

Ludzie coraz rzadziej decydują się na budowę domów piętrowych, szczególnie jeśli w odpowiednio zaprojektowanym domu pozostaje możliwość adaptacji strychu. Zwykle już to wystarcza do podjęcia ostatecznej decyzji. Projekt domu ambrozja to propozycja dla osób, które szukają zgrabnego, średniej wielkości domu do stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych.

Parter ze wszystkimi elementami

Dobrze przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń budynku jest bardzo istotne. Samodzielne zaprojektowanie domu jest możliwe, ale trzeba wziąć pod uwagę przepisy i to, co najprawdopodobniej będzie dla nas przydatne na przestrzeni kilkudziesięciu najbliższych lat. Sprytne dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb to własnie zadanie projektanta, czy też architekta, który zna się na rzeczy i wie, jak stworzyć budynek idealny do zamieszkania. Projekt domu ambrozja został stworzony w taki sposób, aby dawać swoim właścicielom zarówno poczucie przestrzeni, jak i świadomość, że wszystko w ich domu ma swoje miejsce.

 

Bez niepotrzebnych schodów

Decydując się na parterowy dom możemy się cieszyć niczym niezakłóconą przestrzenią, której nie ograniczą schody. Warto zastosować się do porad ekspertów i urządzić wnętrze tak, aby mieszkało się w nim nam jak najlepiej.

Projektowanie domów, oferty sprzedażowe dostępne tutaj.

More from category

Poddasze jako piętro
Poddasze jako piętro

Budowa domu jest przedsięwzięciem życiowym, a decyzja o konkretnym projekcie domu zaważa na całej przyszłości. [Read More]

Dom za sto pięćdziesiąt tysięcy
Dom za sto pięćdziesiąt tysięcy

Decyzja o budowie domu zwykle zaczyna się od określenia, ile mamy pieniędzy. Nie zawsze chcemy decydować się na [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives